Versenyrendszer

A Perfect Change Alpokalja Kupán (a nevezett csapatok számától függően) az alapszakaszban sorsolás útján 4 csoportba kerülnek a nevezett együttesek, majd a csoportokon belül körmérkőzésekre kerül sor. A csoportokon belül kialakult sorrend alapján, az 1-4 helyezettek folytathatják a küzdelmeket a Perfect Change Alpokalja Kupáért a legjobb 16 között, míg a további csapatok a Librecz Károly emléktornán vesznek részt. A legjobb 16 között a középdöntők után a csoportok 1-2 helyezettjei az 1-8 közt a Perfect Change Alpokalja Kupáért, a csoportok 3-4 helyezettjei 9-16 közt a Sport36 Szentgotthárd Kupáért küzdenek tovább.

A versenybizottság a fordulókat követő hétfőn 17.00 órakor tartja értekezleteit, ahol előzetes bejelentés alapján a csapat képviselője jelen lehet és észrevételeit elmondhatja.
A 2017/2018 Perfect Change Alpokalja – Kupára nevező csapatok nevezésükkel egyidejűleg a versenykiírást, a versenyszabályokat, a lebonyolítási rendszert elfogadják!!!
 

XXXII. Perfect Change Alpokalja Kupa - Versenyrendszer

Az egyes játéknapok sorsolása a bal oldali menüben
az időpontra kattintva olvasható!

Alapsorsolás:

  ----- A ----- ----- B ----- ----- C ----- ----- D -----
1. Autó Egyed BT. Mámor Club3 Vadkörte Fogadó TABAK 1 Pado-Sokk
2. Looney Tunes SPORTINNG LIBACOMB RODEO Csatorna Patkányok Domino Kijev
3. Csöri Triglav-Orfalu TIPP TOPP TABAK1-SZUNDERLAND
4. Blazsi Koccintó SZESZPANYOL Gotham City MNÖK Hodos In-Team
5. Alsó EMERIK-FA Allstars Drink Team Rátót SC HotelSek
6. AS Kóma K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD FC. Spagetti 2017 Gösser Söröző Vasalja

IV. forduló 2017. december 29. (péntek)

Végeredmény Játékvezető
09.45 K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD
Gotham City 1:0 Horváth Ferenc
10.30 Gösser Söröző Vasalja
In-Team 4:8 Horváth Ferenc
11.15 Rátót SC
Csatorna Patkányok 2:11 Gaál László
12.00 Alsó EMERIK-FA Allstars
Looney Tunes 0:9 Gaál László
12.45 Csöri
Autó Egyed BT. 1:3 Elek Tibor
13.30 AS Kóma
Blazsi Koccintó SZESZPANYOL 1:0 Elek Tibor
14.15 Drink Team
SPORTINNG LIBACOMB RODEO 3:3 Pungor Zoltán, Tóth Róbert
15.00 HotelSek
Domino Kijev 1:13 Tóth Róbert
15.45 Triglav-Orfalu
Mámor Club3 2:9 Pungor Zoltán
16.30 TABAK1-SZUNDERLAND
TABAK 1 Pado-Sokk 3:1 Tóth Róbert, Pungor Zoltán
17.15 FC. Spagetti 2017
MNÖK Hodos 1:2 Tóth Róbert
18.00 TIPP TOPP
Vadkörte Fogadó 0:6 Pungor Zoltán

V. forduló 2017. december 30. (szombat)

  Végeredmény Játékvezető
09.45 Csöri
AS Kóma 0:12 Magyar Péter
10.30 Triglav-Orfalu
K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD 0:5 Magyar Péter
11.15 TIPP TOPP
FC. Spagetti 2017 0:1 Magyar Péter
12.00 TABAK1-SZUNDERLAND
Gösser Söröző Vasalja 13:1 Magyar Péter
12.45 Autó Egyed BT.
Looney Tunes 1:4 Magyar Péter
13.30 Gotham City
Drink Team 0:5 Horváth Ferenc
14.15 MNÖK Hodos
Rátót SC 11:2 Horváth Ferenc
15.00 In-Team
HotelSek 10:4 Elek Tibor
15.45 Blazsi Koccintó SZESZPANYOL
Alsó EMERIK-FA Allstars 8:1 Szabó III Zoltán
16.30 Mámor Club3
SPORTINNG LIBACOMB RODEO 2:0 Szabó III Zoltán, Elek Tibor
17.15 Vadkörte Fogadó
Csatorna Patkányok 3:5 Elek Tibor, Szabó III Zoltán
18.00 TABAK 1 Pado-Sokk
Domino Kijev 2:3 Szabó III Zoltán, Elek Tibor

 

Kezdőlap     |     Kiírás     |     Csapatok     |     Sorsolás     |     Tabella     |    Fotók     |     Hírek
XXXII. Alpokalja Kupa © 2005-2017 | Készítette: webmajszter