Versenyrendszer

A Perfect Change Alpokalja Kupán (a nevezett csapatok számától függően) az alapszakaszban sorsolás útján 4 csoportba kerülnek a nevezett együttesek, majd a csoportokon belül körmérkőzésekre kerül sor. A csoportokon belül kialakult sorrend alapján, az 1-4 helyezettek folytathatják a küzdelmeket a Perfect Change Alpokalja Kupáért a legjobb 16 között, míg a további csapatok a Librecz Károly emléktornán vesznek részt. A legjobb 16 között a középdöntők után a csoportok 1-2 helyezettjei az 1-8 közt a Perfect Change Alpokalja Kupáért, a csoportok 3-4 helyezettjei 9-16 közt a Sport36 Szentgotthárd Kupáért küzdenek tovább.

A versenybizottság a fordulókat követő hétfőn 17.00 órakor tartja értekezleteit, ahol előzetes bejelentés alapján a csapat képviselője jelen lehet és észrevételeit elmondhatja.
A 2017/2018 Perfect Change Alpokalja – Kupára nevező csapatok nevezésükkel egyidejűleg a versenykiírást, a versenyszabályokat, a
lebonyolítási rendszert elfogadják!!!

XXXI. Perfect Change Alpokalja Kupa - Csapatok

Csoportbeosztás:

  ----- A ----- ----- B ----- ----- C ----- ----- D -----
1. Autó Egyed BT. Mámor Club3 Vadkörte Fogadó TABAK 1 Pado-Sokk
2. Looney Tunes SPORTINNG LIBACOMB RODEO Csatorna Patkányok Domino Kijev
3. Csöri Triglav-Orfalu TIPP TOPP TABAK1-SZUNDERLAND
4. Blazsi Koccintó SZESZPANYOL Gotham City MNÖK Hodos In-Team
5. Alsó EMERIK-FA Allstars Drink Team Rátót SC HotelSek
6. AS Kóma K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD FC. Spagetti 2017 Gösser Söröző Vasalja

 
 
 
A csoport
   
Autó Egyed BT. Looney Tunes
   
2 Velekei László
5 Sziffer István
6 Sály Károly
7 Horváth Zoltán
8 Sárközi Dániel
9 Horváth Roland
10 Sárközi Zoltán
11 Kardos Ádám
99 Rejtli Kornél
16 Tuboly Martin
19 Sály Péter
20 Urbán Milán
23 Kis-Nemes Máté
88 Sály Róbert
90 Kis-Nemes Milán
66 Lang Dávid
1 Soós Attila
14 Bouti Dávid
4 Kovács Gábor
10 Sipos Gábor
94 Horváth Márk
20 Csákvári Milán
7 Kostyál Botond
21 Németh Bence
9 László Dávid
69 Soós Bence
11 Ács Levente
6 Cser Dániel
5 Horváth György
67 Dr Costache Marin
   
Csöri Blazsi Koccintó SZESZPANYOL
   
Póczak Zsolt
Kovács Máté
Kakas Tamás
Nyári József
Laczó Benjamin
Horváth Márk
Pájtli Gábor
Kardos Balázs
Laczó Gábor
Horváth Zsolt
Klujber Norbert
Horváth Balázs
Kovács Attila
Kovács Miklós
Kocsis Ádám
3 Kovács Viktor
5 Móczó András
7 Horváth Roland
8 Mihály Márk
10 Nagy Martin
11 Kovács Imre Péter
13 Héra Csanád
14 Bedi Tamás
17 Mesics Bálint
19 Hodács Richárd
21 Kalamár Dániel
00 Holecz Gábor Lajos
12 Kiss Bence
   
Alsó EMERIK-FA Allstars AS Kóma
   
1 Sulics Máté
2 Joszt Zsolt
3 Borbély Bálint
4 Petres Norbert
5 Joszt Szabolcs
6 Stefan Chelaru
7 Majczán Márk
8 Barabás Tibor
9 Nemes Attila
10 Ropos Tamás
11 Pavlics Tamás
99 Csuk Antal Tamás
76 Sömenek Róbert
7 Vajda Róbert
17 Vajda Bence
12 Stájer Martin
10 Réczeg Gergő
6 Réczeg Martin
9 Kovács Márk
11 Solymosi Valter
2 Stájer Dávid
3 Gáspár József
8 Grédlics András
5 Wachter Tibor
Stájer Norbert
 

Az NB.-s játékosok piros színnel jelölve!

Kérjük a csapatokat, hogy amennyiben a névsorban hibát találnak jelezzék a szervezőknél, vagy írjanak az alpokalja32@gotthardtv.hu címre!
Kezdőlap     |     Kiírás     |     Csapatok     |     Sorsolás     |     Tabella     |    Fotók     |     Hírek
XXXII. Alpokalja Kupa © 2005-2018 | Készítette: füłe$