Versenyrendszer

A Perfect Change Alpokalja Kupán (a nevezett csapatok számától függően) az alapszakaszban sorsolás útján 4 csoportba kerülnek a nevezett együttesek, majd a csoportokon belül körmérkőzésekre kerül sor. A csoportokon belül kialakult sorrend alapján, az 1-4 helyezettek folytathatják a küzdelmeket a Perfect Change Alpokalja Kupáért a legjobb 16 között, míg a további csapatok a Librecz Károly emléktornán vesznek részt. A legjobb 16 között a középdöntők után a csoportok 1-2 helyezettjei az 1-8 közt a Perfect Change Alpokalja Kupáért, a csoportok 3-4 helyezettjei 9-16 közt a Sport36 Szentgotthárd Kupáért küzdenek tovább.

A versenybizottság a fordulókat követő hétfőn 17.00 órakor tartja értekezleteit, ahol előzetes bejelentés alapján a csapat képviselője jelen lehet és észrevételeit elmondhatja.
A 2017/2018
Perfect Change Alpokalja – Kupára nevező csapatok nevezésükkel egyidejűleg a versenykiírást, a versenyszabályokat, a lebo-nyolítási rendszert elfogadják!!!

XXXII. Perfect Change Alpokalja Kupa - Aktuális tabellák
Utoljára frissítve:2018.01.25. 20:21:45
     
Link: Aktuális tabellák

Alapszakasz tabellái
     

A csoport

H.

Csapatnév

M.

GY.

D.

V.

Gólarány

Gólk.

Pont

1.

Looney Tunes 5 0 0 32 : 6 26 15

2.

Autó Egyed BT. 5 4 0 1 22 : 8 14 12

3.

AS Kóma 5 3 0 2 26 : 10 16 9

4.

Blazsi Koccintó SZESZPANYOL 5 2 0 3 15 : 13 2 6

5.

Csöri 5 1 0 4 10 : 31 -21 3

6.

Alsó EMERIK-FA Allstars 5 0 0 5 5 : 42 -37 0

B csoport

H.

Csapatnév

M.

GY.

D.

V.

Gólarány

Gólk.

Pont

1.

Mámor Club3 4 0 1 25 : 8 17 12

2.

Drink Team 5 3 2 0 22 : 7 15 11

3.

SPORTINNG LIBACOMB RODEO 5 3 1 1 11 : 7 4 10

4.

K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD 5 2 1 2 9 : 8 1 7

5.

Gotham City 5 0 1 4 1 : 16 -15 1

6.

Triglav-Orfalu 5 0 1 4 5 : 27 -22 1

C csoport

H.

Csapatnév

M.

GY.

D.

V.

Gólarány

Gólk.

Pont

1.

Csatorna Patkányok 4 0 1 36 : 15 21 12

2.

MNÖK Hodos 5 4 0 1 22 : 11 11 12

3.

Vadkörte Fogadó 5 4 0 1 26 : 7 19 12

4.

FC. Spagetti 2017 5 2 0 3 13 : 19 -6 6

5.

TIPP TOPP 5 1 0 4 12 : 24 -12 3

6.

Rátót SC 5 0 0 5 11 : 44 -33 0

D csoport

H.

Csapatnév

M.

GY.

D.

V.

Gólarány

Gólk.

Pont

1.

Domino Kijev 5 0 0 40 : 6 34 15

2.

TABAK1-SZUNDERLAND 5 4 0 1 38 : 6 32 12

3.

TABAK 1 Pado-Sokk 5 3 0 2 27 : 9 18 9

4.

In-Team 5 2 0 3 20 : 27 -7 6

5.

Gösser Söröző Vasalja 5 1 0 4 8 : 47 -39 3

6.

HotelSek 5 0 0 5 7 : 45 -38 0
     
       
Kezdőlap     |     Kiírás     |     Csapatok     |     Sorsolás     |     Tabella     |    Fotók     |     Hírek
XXXII. Alpokalja Kupa © 2005-2018 | Készítette: füłe$