Versenyrendszer

A Perfect Change Alpokalja Kupán (a nevezett csapatok számától függően) az alapszakaszban sorsolás útján 4 csoportba kerülnek a nevezett együttesek, majd a csoportokon belül körmérkőzésekre kerül sor. A csoportokon belül kialakult sorrend alapján, az 1-4 helyezettek folytathatják a küzdelmeket a Perfect Change Alpokalja Kupáért a legjobb 16 között, míg a további csapatok a Librecz Károly emléktornán vesznek részt. A legjobb 16 között a középdöntők után a csoportok 1-2 helyezettjei az 1-8 közt a Perfect Change Alpokalja Kupáért, a csoportok 3-4 helyezettjei 9-16 közt a Sport36 Szentgotthárd Kupáért küzdenek tovább.

A versenybizottság a fordulókat követő hétfőn 17.00 órakor tartja értekezleteit, ahol előzetes bejelentés alapján a csapat képviselője jelen lehet és észrevételeit elmondhatja.
A 2017/2018 Perfect Change Alpokalja – Kupára nevező csapatok nevezésükkel egyidejűleg a versenykiírást, a versenyszabályokat, a
lebonyolítási rendszert elfogadják!!!

XXXII. Perfect Change Alpokalja Kupa - Csapatok

Csoportbeosztás:

  ----- A ----- ----- B ----- ----- C ----- ----- D -----
1. Autó Egyed BT. Mámor Club3 Vadkörte Fogadó TABAK 1 Pado-Sokk
2. Looney Tunes SPORTINNG LIBACOMB RODEO Csatorna Patkányok Domino Kijev
3. Csöri Triglav-Orfalu TIPP TOPP TABAK1-SZUNDERLAND
4. Blazsi Koccintó SZESZPANYOL Gotham City MNÖK Hodos In-Team
5. Alsó EMERIK-FA Allstars Drink Team Rátót SC HotelSek
6. AS Kóma K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD FC. Spagetti 2017 Gösser Söröző Vasalja

 
 
 
C csoport
   
Vadkörte Fogadó Csatorna Patkányok
   
Csuk Dávid
Fábián Dávid
Horváth Ádám
Horváth Péter
Gyenese Dániel
Cseresznyés Balázs
Szabó Tibor
Dedics Alex
Késmárky Márk
Andrejek Szabolcs
Réczeg Adrián
Pálcsa János
Heiter László
Bedi Noel
Szabó Gergő
1 Domiter Ádám
2 Balázs László
3 Kovács Tamás
4 Dancsecs Attila
5 Ráncsik János Zsolt
6 Muszka János
7 Fábián Zsolt
8 Szocsics Ferenc
9 Sütő Balázs
10 Kocsis Viktor
11 Póczak Zsolt
12 Éder Roland
13 Kiss Dávid
14 Bartakovics Gábor
15 Molnár Balázs
   
TIPP TOPP MNÖK Hodos
   
Bánfi Nagy Ádám
Szakács Gábor
Kürnyek Richárd
Domján Dominik
Sütő István
Molnár Alex
Domján Zoltán
Bartakovics Ferenc
Horváth Bence
Huszár Patrik
Domján Benjamin
Domján Dávid
Horváth Denton
Horváth Márk
Gongola Benjámin
73 Škerlak Sandi
0 Lanišček Boris
1 Gašpar Daniel
13 Tamaško Denis
7 Vlaj Tadej
20 Kuronja Matej
12 Horvat Zoran
16 Toth Andrej
23 Andrejek Uroš
4 Hajdinjak Rene
8 Novak Nino
10 Molnar Mate
14 Horváth Richárd

9 Grlec Primož
18 Avas Zsolt
   
Rátót SC FC. Spagetti 2017
88 Móricz Norbert
2 Tuboly László
3 Markovics László
4 Kardos Bálint
5 Hortobágyi Attila
6 Maráczi József
7 Holecz Arnold
8 Maráczi Ádám
9 Nagy András
10 Meskó Milán
11 Meskó Norbert
12 Szabó Márió
13 Zanati Tamás
27 Harangozó Csaba
16 Falb Szabolcs
11 Tulok Mátyás Ferenc
2 Majczán Kevin Dávid
7 Korpics Bálint
5 Gécsek Olivér István
1 Falb Zoltán
4 Kozár Levente
15 Könye Ádám
8 Nagy Noel
10 Pukhely Zoltán
9 Korpics Dániel
6 Tóth Bence
13 Papp Viktor Levente
Csicsai Ferenc
12 Pencz Roland
   
 

Az NB.-s játékosok piros színnel jelölve!

Kérjük a csapatokat, hogy amennyiben a névsorban hibát találnak jelezzék a szervezőknél, vagy írjanak az alpokalja32@gotthardtv.hu címre!
Kezdőlap     |     Kiírás     |     Csapatok     |     Sorsolás     |     Tabella     |    Fotók     |     Hírek
XXXII. Alpokalja Kupa © 2005-2018 | Készítette: füłe$