Versenyrendszer

A Perfect Change Alpokalja Kupán (a nevezett csapatok számától függően) az alapszakaszban sorsolás útján 4 csoportba kerülnek a nevezett együttesek, majd a csoportokon belül körmérkőzésekre kerül sor. A csoportokon belül kialakult sorrend alapján, az 1-4 helyezettek folytathatják a küzdelmeket a Perfect Change Alpokalja Kupáért a legjobb 16 között, míg a további csapatok a Librecz Károly emléktornán vesznek részt. A legjobb 16 között a középdöntők után a csoportok 1-2 helyezettjei az 1-8 közt a Perfect Change Alpokalja Kupáért, a csoportok 3-4 helyezettjei 9-16 közt a Sport36 Szentgotthárd Kupáért küzdenek tovább.

A versenybizottság a fordulókat követő hétfőn 17.00 órakor tartja értekezleteit, ahol előzetes bejelentés alapján a csapat képviselője jelen lehet és észrevételeit elmondhatja.
A 2017/2018 Perfect Change Alpokalja – Kupára nevező csapatok nevezésükkel egyidejűleg a versenykiírást, a versenyszabályokat, a
lebonyolítási rendszert elfogadják!!!

XXXII. Perfect Change Alpokalja Kupa - Csapatok

Csoportbeosztás:

  ----- A ----- ----- B ----- ----- C ----- ----- D -----
1. Autó Egyed BT. Mámor Club3 Vadkörte Fogadó TABAK 1 Pado-Sokk
2. Looney Tunes SPORTINNG LIBACOMB RODEO Csatorna Patkányok Domino Kijev
3. Csöri Triglav-Orfalu TIPP TOPP TABAK1-SZUNDERLAND
4. Blazsi Koccintó SZESZPANYOL Gotham City MNÖK Hodos In-Team
5. Alsó EMERIK-FA Allstars Drink Team Rátót SC HotelSek
6. AS Kóma K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD FC. Spagetti 2017 Gösser Söröző Vasalja

 
 
 
D csoport
   
TABAK 1 Pado-Sokk Domino Kijev
   
Szabó Gábor
Tamaskó Marcell
10 Náricza Róbert
Gerebics Gergő
Kovács Péter
Kovács Balázs
Herczeg Péter
Szőke Sándor
Nagy Zsolt
Marton András
Dobos Gábor
Baján Róbert
Mikos Károly
Jéger Imre
Tihanyi Attila
66 Tóth Attila
1 Senkó Dániel
2 Düh Zsolt
10 Düh Károly
9 Osvald Milán
6 Balázs Attila
5 Kóczán László
12 Takács Szabolcs
11 Horváth László
7 Gierling György
14 Doncsecz Gábor
3 Siklér Péter
8 Kovács Ádám
15 Török Gergő
13 Kóczán Péter
   
TABAK1-SZUNDERLAND In-Team
   
Szukics Máté
Benke Dániel
Szivós Martin
László Ábel
Nyári Olivér
Horváth Patrik
Nagy Ottó
Szabó Bence
Dancsecz Tamás
Balogh Ádám
Vass Gábor
Burka Balázs
Polly Dániel
2 Fodor Bálint
13 Katona Dániel
6 Páli Gábor
26 Jászberényi Krisztián
25 Háklár Marcell
42 Szoták Péter
3 Dancsecs Mátyás Gábor
7 Soós László
15 Huszár Benjámin
1 Szakács Péter Tamás
10 Szakács Máté
4 Korándi Szilárd
0 Murányi Péter Ferenc
8 Németh Dávid
18 Végh Péter
   
HotelSek Gösser Söröző Vasalja
   
1 Tóth Róbert
2 Tóth Dávid
3 Kántor Tamás
4 Németh Marcell
5 Törő Balázs
6 Balogh Péter
7 Bor Róbert
8 Reisinger Ármin
9 Miklós Zoltán
10 Csatlós Dávid
11 Bognár Benjamin
12 Takács Árpád
14 Somfalvi Gábor
3 Csillag Ferenc
5 Pelok Márton
6 Sattler Franz
7 Leibenbach Rómeó
8 Vajda Zoltán
10 Kiss Márk
12 Zimits László
17 Cservék László
18 Kádár Gergő
21 Pál János
23 Zimics Zoltán
31 Filep János
89 Sipos Tamás
14 Filep Attila
 

Az NB.-s játékosok piros színnel jelölve!

Kérjük a csapatokat, hogy amennyiben a névsorban hibát találnak jelezzék a szervezőknél, vagy írjanak az alpokalja32@gotthardtv.hu címre!
Kezdőlap     |     Kiírás     |     Csapatok     |     Sorsolás     |     Tabella     |    Fotók     |     Hírek
XXXII. Alpokalja Kupa © 2005-2018 | Készítette: füłe$