Versenyrendszer

A Perfect Change Alpokalja Kupán (a nevezett csapatok számától függően) az alapszakaszban sorsolás útján 4 csoportba kerülnek a nevezett együttesek, majd a csoportokon belül körmérkőzésekre kerül sor. A csoportokon belül kialakult sorrend alapján, az 1-4 helyezettek folytathatják a küzdelmeket a Perfect Change Alpokalja Kupáért a legjobb 16 között, míg a további csapatok a Librecz Károly emléktornán vesznek részt. A legjobb 16 között a középdöntők után a csoportok 1-2 helyezettjei az 1-8 közt a Perfect Change Alpokalja Kupáért, a csoportok 3-4 helyezettjei 9-16 közt a Sport36 Szentgotthárd Kupáért küzdenek tovább.

A versenybizottság a fordulókat követő hétfőn 17.00 órakor tartja értekezleteit, ahol előzetes bejelentés alapján a csapat képviselője jelen lehet és észrevételeit elmondhatja.
A 2017/2018 Perfect Change Alpokalja – Kupára nevező csapatok nevezésükkel egyidejűleg a versenykiírást, a versenyszabályokat, a lebonyolítási rendszert elfogadják!!!
 

XXXII. Perfect Change Alpokalja Kupa - Versenyrendszer

Az egyes játéknapok sorsolása a bal oldali menüben
az időpontra kattintva olvasható!

Alapsorsolás:

  ----- A ----- ----- B ----- ----- C ----- ----- D -----
1. Autó Egyed BT. Mámor Club3 Vadkörte Fogadó TABAK 1 Pado-Sokk
2. Looney Tunes SPORTINNG LIBACOMB RODEO Csatorna Patkányok Domino Kijev
3. Csöri Triglav-Orfalu TIPP TOPP TABAK1-SZUNDERLAND
4. Blazsi Koccintó SZESZPANYOL Gotham City MNÖK Hodos In-Team
5. Alsó EMERIK-FA Allstars Drink Team Rátót SC HotelSek
6. AS Kóma K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD FC. Spagetti 2017 Gösser Söröző Vasalja

2018. február 3. (szombat)

Végeredmény Játékvezető
15-16.hely
09.30 FC. Spagetti 2017
In-Team 3:1 Horváth Ferenc, Gaál László
13-14.hely
10.15 SPORTINNG LIBACOMB RODEO
Domino Kijev 7:4  Gaál László, Horváth Ferenc
Librecz 3-4. hely
11.00 Alsó EMERIK-FA Allstars
TIPP TOPP 4:7 Horváth Ferenc, Gaál László
7-8. hely
12.00 Drink Team
Csatorna Patkányok 6:0 Pungor Zoltán, Szabó III Zoltán
5-6. hely
12.45 Mámor Club3
MNÖK Hodos 2:2
Bü. 4:3
Boda György, Magyar Péter
Sport 36 Szentgotthárd 3-4. hely
13.30 TABAK1-SZUNDERLAND
AS Kóma 7:3 Pungor Zoltán, Tóth Róbert
Libercz Károly Kupa döntő
14.30 Gotham City
Csöri 1:0 Szabó III Zoltán, Magyar Péter
Lurkó mérkőzés
15.15 Lurkó Szentgotthárd
Lurkó Rábatótfalu 8:0 Tóth Róbert
Sport 36 Szentgotthárd Kupa döntő
16.00 K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD
Autó Egyed BT. 1:3 Magyar Péter, Boda György
Alpokalja Kupa 3-4. hely
17.00 Blazsi Koccintó SZESZPANYOL
TABAK 1 Pado-Sokk 3:2 Tóth Róbert, Pungor Zoltán
Alpokalja Kupa döntő
18.00 Vadkörte Fogadó
Looney Tunes 0:1 Boda György, Szabó III Zoltán

19:00 Eredményhirdetés

Kezdőlap     |     Kiírás     |     Csapatok     |     Sorsolás     |     Tabella     |    Fotók     |     Hírek
XXXII. Alpokalja Kupa © 2005-2017 | Készítette: webmajszter