Versenyrendszer

A nevezett csapatokat a versenybizottság sorsolás alapján 4 csoportba ( A-B-C-D ) sorsolta. Az egyes csoportokon belül körmérkőzéses formában kell a helyezések sorrendjét eldönteni. Ez tekintendő a bajnokság alapszakaszának. Az alapszakaszban kialakult sorrend alapján a csoportonkénti 1-4 helyezettek folytathatják a további küzdelmeket az 1-16 között az Alpokalja Kupáért, míg az alapszakaszban a csoportok 5-6 helyezettjei a 17-24 között a Librecz Károly-emléktornán mérkőznek a továbbiakban.

A versenybizottság a fordulókat követő hétfőn 17.00 órakor tartja értekezleteit, ahol előzetes bejelentés alapján a csapat képviselője jelen lehet és észrevételeit elmondhatja.
A 2017/2018
Perfect Change Alpokalja – Kupára nevező csapatok nevezésükkel egyidejűleg a versenykiírást, a versenyszabályokat, a lebonyolítási rendszert elfogadják!!!

5. Alsó EMERIK-FA Allstars Drink Team Rátót SC HotelSek
6. AS Kóma K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD FC. Spagetti 2017 Gösser Söröző Vasalja

XXXII. Perfect Change Alpokalja Kupa

1-16 KÖZÖTT: Csoportokon belül körmérkőzések, majd a helyezések alapján az 1-2. helyezettek jutnak az 1-8 közé, a 3-4. helyezettek a 9-16 közé

----- E ----- ----- F ----- ----- G ----- ----- H -----
Looney Tunes Mámor Club3 Csatorna Patkányok Domino Kijev
TABAK1-SZUNDERLAND Autó Egyed BT. Drink Team MNÖK Hodos
Vadkörte Fogadó TABAK 1 Pado-Sokk AS Kóma SPORTINNG LIBACOMB RODEO
K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD FC. Spagetti 2017 In-Team Blazsi Koccintó SZESZPANYOL

1-8 KÖZÖTT: Az 1-8 közé jutott csapatok a következő szisztéma alapján játszanak egymással oda-visszavágós alapon. A keresztbejátszások során az „idegenben szerzett gólok” nem számítanak, azonos gólkülönbségnél a 2. mérkőzés után a büntetőpontról végzett rúgások döntenek a továbbjutásról.

E/1 - G/2
F/1 - H/2
G/1 - E/2
H/1 - F/2

A keresztbejátszások után a győztes csapatok az elődöntőbe jutnak, és küzdenek az 1-4. helyezésekért, a keresztbejátszások vesztesei pedig az 5-8. helyekért játszanak a következő párosítás alapján.

Elődöntő mérkőzéseinek rendje:
E/1 – G/2 párharc győztese - F/1 – H/2 párharc győztese
G/1 – E/2 párharc győztese - H/1 – F/2 párharc győztese
5-8. mérkőzéseinek rendje:
E/1 – G/2 párharc vesztese - F/1 – H/2 párharc vesztese
G/1 – E/2 párharc vesztese - H/1 – F/2 párharc vesztese

Az elődöntőkben győztes csapatok vívják a XXXII. PERFECT CHANGE ALPOKALJA TEREMLABDARÚGÓ TORNA DÖNTŐJÉT, míg a két vesztes csapat a 3. helyért mérkőzik.
Az 5-8 helyezett csapatok esetében a győztesek játszanak az 5. helyért, a vesztesek a 7. helyért.

Sport36 Szentgotthárd Kupáért 9-16 KÖZÖTT:

Csoportokon belül körmérkőzések, majd a csoportok 1-2 helyezettjei keresztbejátszás alapján elődöntőt játszanak, s a győztes csapatok játszák a Sport36 Szentgotthárd Kupa döntőjét, a vesztesek a 3-4 helyért mérkőznek. A csoportok 3-4 helyezettjei a másik csoport azonos helyezettjével helyosztót játszanak.

----- M ----- ----- N -----
TABAK1-SZUNDERLAND Autó Egyed BT.
AS Kóma Domino Kijev
FC. Spagetti 2017 K.M.N. Gornji Senik – DENGRAD
SPORTINNG LIBACOMB RODEO In-Team

Librecz Károly Kupáért a 17-24 között

Az alapszakasz (A-B-C-D csoport) 5-6. helyezett csapatai az „O” és „P” csoportokba kerülnek, ahol körmérkőzéseket játszanak.

----- O ----- ----- P -----
Csöri TIPP TOPP
Gotham City Gösser Söröző Vasalja
HotelSek Alsó EMERIK-FA Allstars
Rátót SC Triglav-Orfalu

A Librecz Károly Kupa csoportmérkőzései után a csoportok 1-2. helyezettjei (O1 – P2, P1 – O2) keresztbe játszanak egymással az elődöntőben oda-visszavágós alapon. A csoportok 3. helyezettjei szintén oda-visszavágós rendszerben játszanak egymással a 21-22. helyért, míg hasonló szisztémában döntenek a csoportok 4. helyezettjei is a 23-24. helyről.

Kezdőlap     |     Kiírás     |     Csapatok     |     Sorsolás     |     Tabella     |    Fotók     |     Hírek